KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED PURJETAMISE KOHTA

Broneerimine ja maksmine

1Kuidas käib paadi broneerimine?
YVõite konsulteerida meie kogenenud juhatajatega e-kirja teel, kirjutades aadressile info@ndyacht.com või helistades +372 56 97 20 75 ning uurides meie sõidukite valiku üle – tuginedes teie soovidele valmistavad nad pakkumise. Kui eelistate ise paate valida, siis seda saate teha heites pilgu meie Laevastikule. .
After having chosen the perfect yacht, we can reserve it for you for several days, with no obligation, giving you time to organize your travel plans.
Pärast ideaalse paadi välja valimist, saame selle broneerida teile mõneks päevaks ilma igasuguste kohustusteta, andes teile aega oma reisiplaanide tegemiseks. Laev loetakse broneerituks juhul, kui on makstud kas 30% kogusummast või kogu summa 30 päeva enne laeva väljumist.
Võimalik on maksta nii krediitkaardiga kui ka pangaülekandega.
2Mis on viimane aeg, kuna ma saan oma merereisi eest?
Peate tasuma 30% broneeringu kinnitamiseks. Ülejäänud 70% tasutakse hiljemalt 30 päeva enne merereisi algust. Muudel juhtudel jahi broneering tühistatakse.
3Mis saab siis, kui minu soovitud merereis toimub vähem kui 30 päeva pärast?
Kui teie merereisi alguseni on vähem kui 30 päeva, olete kohustatud maksma kogu summa ettemaksuna vähemalt 24 tundi enne väljumist, et säilitada paadi broneeringut.
4Mis juhtub, kui ma ei tasu õigeaegselt?
Sinu jahi broneering tühistatakse ilma igasuguste lisatasudeta.
5Kas on võimalik maksta sularahas või krediitkaardiga?
Hetkel me võtame vastu ainult pangaülekandeid, sularahamakseid ning PayPal-i (krediitkaardid).

Jahi pardal

1Lemmikloomad?
Me ei soovita lemmikloomi kaasa võtta. Kui te soovite mõne oma lemmiku kaasa võtta, soovitame teil eelnevalt nõu pidada mõne meie kogemustega juhatajaga kirjutades neile e-kirja aadressile info@ndyacht.com või helistades +372 56 97 20 75 ning küsides sõiduki valiku kohta – nad valmistavad teie tellimuse ette, arvestades teie soovidega. Kuigi, kui võtate looma merereisile kaasa, vastutate tema eest vaid teie mitte North Dream Yacht Rant või ükskõik milline meeskonnaliige. Lemmikloomal peaks omanik hoolikalt silma peal hoidma.
2Oleme suur grupp inimesi ning tahaks reisida ühte teatud kohta. Mitut inimest olete te võimelised korraga transportima?
Meil on hulgaliselt jahte ning kaatreid meie laevastikus ning suudame korraga transportida kuni 150 inimest.
3Kas me võime oma toite ja jooke jahtide või kaatrite pardale tuua?
Jah. Kuigi, punane vein ja punased marjad (väljaarvatud maasikad) ei ole ühelgi meie laeval lubatud.
4Kas lapsed võib kaasa võtta? Kas on olemas vanusepiirang?
Lapsed võivad minna purjetama ükskõik kui noorelt – meil puudub vanusepiirang, kuigi nende pardal viibimise ajal peaks neil silma peal hoidma mõni täiskasvanu.

Üldised küsimused

1Kas sadamas on olemas ka parkla?
Jah, meie kodusadamas Port Noblessneris on olemas parkla, kus on võimalik tasuta parkida oma merereiside vältel.
2Millise paadi ning kui suure ma peaksin valima?
Paadivalik sõltub täielikult teie soovidel ja eelistustel. Meie pakkumine sisaldab järgnevaid paate:
  • Jahid - ideaalne nii perereisideks kui aktiivseks puhkuseks
  • Kaatrid - kiirusearmastajatele
  • 3Kas ma peaksin muretsema merehaiguse pärast?
    Kui teil on merehaigus, soovitame teil võtta vastavat rohtu tund aega enne merereisi algust. Kui peaksite jääma merereisi vältel merehaigeks, siis ärge muretsege – mõnikord võtab see ühe päeva, et sisekõrv kohaneks merega. Kui olete seda tüüpi inimene, kellel tekib merehaigus autoga, lennukiga, paatidega...vannidega, siis soovitame eelnevalt mõelda, kas sedasorti puhkus sobib teile. Kui te siiski soovite tulla, siis soovitame teil kaaluda soojal ajal – juulis või augustis, sest siis on lained väiksemad.

    NDYACHT.COM

    KKK