COKSOON 50

Cookson 50 on väga kiire, ilus ja raevukas jaht. Sellel elegantsel võidusõidu jahil on kaasaegne interjöör ja lihtne disain. Täielikult varustatud koos kinnitatud kiiliga ning purjetiivaga stabiilsuse säilitamiseks ja minimeerimaks meeskonna arvu. Cookson 50 on ehitatud võitjaks erinevate võidusõitude jaoks ja edestab konkurente igal purjevõistlusel.

cookson-50-tallinn-estonia-sailing-yacht-boat-rent-ND-Yachtfuriosa-rent-cookson-50-regatta-sailing

Beneteau first 50

Legendaarne sportjaht Beneteau First 50 on võitnud erilise koha meie klientide südames. Valmistatud kõrgtehnoloogilisest materjalist, kerge ja vastupidav - ta on täielikult varustatud nauditavale ja kiirele purje kogemuseks. Ruumikas tekk mahutab kuni 12 inimest pardale ja sobib ideaalselt fotosessiooniks, pulmadeks, poissmeeste/tüdrukute õhtuks ja teisteks suure grupi firmaüritusteks.

Beneteau-first-50-Tallinn-Estonia-sailing-yacht-boat_ND-YachtBeneteau-first-50-tallinn-estonia-purjetamine-jahisoit-paat-jaht-tallinn-parnu-eesti-ND-Yacht

BAVARIA 39

Bavaria 39 on suurepärane purjelaev, mis pakub väga mugava ja luksusliku võimaluse regulaarseks purjetamiseks Tallinna lahel. Tema avar tekk võimaldab nautida purjetamise võlu ja lõõgastavate lainete heli.

Bavari_39Bavaria_39_interior_jahi_rent_tallinnas_yacht_rental_estonia-aренда-яхт-таллинн-эстония-таллин

LULU

LuLu on luksusliku varustusega 20-meetrine ning 2-mastiline kuunar, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Veeteede Ameti loal võime lühematel sõitudel pardale võtta kuni 36 reisijat.

LuluLulu3

PRINCESS 42

Kartmatu ja sportliku välimusega väljast, laheda ja stiilse välimusega seest, Princess 42 on puhas autentne Itaalia disain ja sisu. Ülemine sild on avatud tuultele ning madalam on suletud ning kaitstud tuule ja vee eest. Princess 42 on ruumikas ja toetab kõiki "vabaõhu" tegevusi nagu näiteks ujumine ja kalapüük. Välitekk ja päevitus platform pakuvad lõõgastavat viisi, et nautida hommikust ja pärastlõunast päikest ning päikeseloojangut õhtul, samal ajal hoolitseb janu eest baar.

princess-42princess-42-2

FORMULA F311

Stiilne, võimas ja hingemattev - Formula F-311 SR-1 on otsene peegeldus avamere võidusõidu pärand Formulalt. See on enam kui lihtsalt kiirus - tõeline jõudlus avaldub sujuva sõidu kaudu, kindel käsitlemine ja kiire reageerimine. Lenda läbi lainete sujuval super kiire mootorpaadiga. Formula kajutid on eksklusiivse loomingulise stiiliga, millele on iseloomulikud jahedad hallid toonid, elavad aktsendid, söövitatud reljeefsed vinüülplaadid akrüülist ja nimemärk kangad.


Powerboat-Formula-rent-motor-boat-Tallinn-Parnu-Estonia-ND-Yachtkiirpaat-kaater-formula-rent-tallinn-parnu-eesti-ND-Yacht

LAGOON 421

Lagoon 421 on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi ta oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera ja hilisemad hooajad veetis soojades vetes. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, ta ei lähe kreeni ja catering püsib kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad.

KATHARINA

Aurik "Katharina" on tüüpiline Skandinavia ranniku reisilaev, ehitatud aastal 1964 Ulstein Mekaniske Verksted poolt, Ulsteinsvikus, Norras. Sedalaadi laevad teenindasid reisijaid Skandinaavia rannikul. Laevatehas asutati aastal 1917 ja laevaehitus jätkub tänaseni. Laevale mahub kuni 200 reisijat ja sobib ideaalselt päeva reisideks saartele ja ringreisiks Tallinna lahel.

KAJSAMOOR

Täna on Kajsamoor haruldane mudel tüüpilisest purjelaevast Eestis (pikkus 108 jalga - 33 meetrit, laius 6 meetrid ja veeväljasurve 148 tonni). See pakub erinevaid meelelahutus kruiise, päeva reise ja tellimusvedu Läänemerel 12 kuni 60 liikmelistele gruppidele (sõltuvalt marsruudist).


KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

KÜSI HINDA

NDYACHT.COM

MEIE LAEVASTIK