Milliseid kohti on näha Tallinnas jahiga sõites?

Me kutsume sind rentima meie jahte Tallinnas ning nautima autentset Eesti pealinna, mida ümbritseb imeline merest tingitud atmosfäär.

Rannajoonest poole kilomeetri kaugusel seilates on näha piltilusat Tallinna panoraami - sellist teist ei suuda pakkuda ükski turistidele pakutav ringkäik. Lennusadam, merekindlus, Pirita rand ning linnamaastik pakuvad vaatepilti, mille taustal on Sul unikaalne võimalus lasta endast teha esmaklassiline fotoseanss luksusjahi pardal.

Purjereisi kestel on sul võimalus nautida elusat ning vahetut vestlust koos sõpradega ning kallimatega, saada teada Tallinna peidetud saladuste kohta, õppida kapteni ametit või hoopis ujuda Tallinna lahes.

Meie kogenud meeskond pakub sulle säravat puhkust ning tagab personaalse lähenemise igale pardalolijale!

Lennusadam

Lennusadam on interaktiivse Eesti Meremuuseumi filiaal ning igal inimesel on kohustus sellega tutvuda Tallinnat külastades. See unikaalne muuseum visualiseerib Eesti merendusega seotud ajalugu - antiiksetest aegadest tänapäevani. Siin on sul võimalus imetleda väärtuslikke ajaloolisi ning arhitektuurilisi monumente, mida käivad vaatamas tuhanded turistid üle maailma. Kuulsad Lennusadama angaarid ehitati kaitserajatisteks esimese maailmasõja ajal. Teiste kuulsate eksponaatide seas leiab sealt ka allveelaeva “Lembit” ning Brittide õhusõiduki Short-184 koopia.

VÕIMAS “SUUR TÕLL” MEREPOOLSEL KÜLJEL

Legendaarne Eesti “Suur Tõll” on auru peal töötav jäälõhkuja, mis originaalis ehitati Saksamaal aastal 1914 Vene Impeeriumile. Esialgu pandi selle suure tegelase nimeks “Tsar Mikhail Feodorovich” - tänaseks on tema nime vahetatud neli korda. “Suur Tõll” on hetkel suurim sõjaeelne säilinud jäälõhkuja maailmas. Meie jahisõitudega ühinedes on sul võimalus seda kaunitari näha, kuna seilame alati Lennusadama lähistel, kus hetkel ka “Suur Tõll” sildub.

Noblessneri sadam

Noblessneri sadam on justkui vahelüli linna ning mere vahel. Selle paiga ajalugu hõkmab endas veidike rohkem kui ühte sajandit. Esimese maailmasõja ühel õhtul kuulsa Alfred Nobeli nõbu ning torpeedoinsener Gustav Lessner arendasid Noblessneris välja esimese Vene Impeeriumi allveelaeva. See ala oli mitukümmend aastat avalikkusele suletud - täna aga keeb seal turistidest pulbitsev elu. See Tallinna industriaalala rõõmustab meid linnamaastikuga ning arenenud infrastruktuuriga. Erilist tähelepanu väärib eliidile loodud elamurajoon, mis on välja kasvanud industrialismist. Noblessneri sadama lähedal asub ka legendaarne Lennusadam ning Patarei vangla.

VAATA JAHID

Vanasadam

Puhkus Eestis ei ole õige, kui pole külastatud kesklinnas asuvat Tallinna Sadamat. Suured mereväravad, mille taga saab täielikult nautida linna meremelu, on üheks oluliseks Tallinna juurde kuuluvaks meelelahutuspaigaks. See sadam pakub vapustavaid vaateid rannajoonele, vanalinnale ning sellelt avaneb vaade suurtele reisilaevadele, mida on võimalik meie jahtidega sõites imetleda.

Leia jaht

Tallinna panoraam

Tallinnaga seoses tuleb esile kaks küsimust: mida näha ning kuidas näha. Ära kõhkle - purjejahiga seilates on sul suurepärane võimalus avastada merelt avanevaid vaateid, veeta hästi aega ning luua imelisi mälestusi üheskoos!

Kui sa ei ole nõus kompromissidega ning soovid alati parimat oma perele, kolleegidele ning teistele samameelsetele inimestele, siis oled sa õiges kohas. Meie professionaalne meeskond pakub sulle unustamatuid emotsioone ning Tallinna panoraam ilmub sinu ette täiesti teisest perspektiivist oma erilisi saladusi paljastades. Piltilusad rannad ning maastikud, magniifiline vaade vanalinnale, Kadrioru park, kirikus ning monumendid loovad täiusliku olemuse Balti loodusest.

Pirita sadam

Pirita sadam on üks Tallinna kaunemaid paiku. Harmooniliselt kombineerib see endas linnamaastiku ning mereelemendid. See on kindlasti üks paiku, mida peab pere ning sõprade seltsis suvehooajal luksusjahiga sõites külastama. Värske mereõhk, ebatavalised elemendid Nõukogude arhitektuurist ning mitmekesised maastikud kindlapeale panevad Sind imestama!
Pikk kai ulatub sügavale meresisemusse, rannikul olev rand on kaetud puhta liivaga, mille teiselt küljelt on näha ilusat männimetsa. Veel saab Pirita sadamas näha 1980. aasta suveolümpiamängude monumenti, mis tervitab jahisadamat külastavaid inimesi. Lähedal asub veel Tallinna Lauluväljak, St. Brigidi klooster ning Kadrioru park.

kiire päring


NDYACHT.COM

PURJETAMINE
TALLINNA LAHEL