Purjetamine Pärnus – Eesti suvepealinnas

Tere tulemast Eesti Riviera-sse! Siin on rohkelt päikest, pidusid ning purjetamist! Pärnu on tuntud eesti suvepealinnana ning omab rikast ajaloolist tausta, festivale, pikki liivarandu ning arvukaid kohvikuid, baare ja restorane.

Kaunid maastikud ja elav atmosfäär täis kontserte, lõbustusparke ning rahvarohked peod on muutnud Pärnu väga populaarseks puhkuse sihtkohaks.

Pärnu rannas paikneb ööklubi Sunset, mis on tuntud päikesetõusuni kestvate pidude poolest ning legendaarsete vahupidude pärast.

Pärnu rand on viimastel aastatel võõrustanud palju külalisi seoses Weekend festivali korraldamisega. Weekend festival on Põhjamaade suurim festival, mis pakub võimast tehnilist lahendust ja maailma parimaid ning suuremaid esinejaid. Aastal 2015 esinesid mõned maailmakuulsaimad DJ-d: Tiësto, Armin van Buuren, Chase & Status, David Guetta, Robin Schulz ja paljud teised.

Pärnust vaid mõne kilomeetri kaugusel Tahkurannas asub Eesti kõige uuem golfikeskus Pärnu Bay Golf Links.

Pärnu Bay Golf Links on mitmekülgne golfikompleks, kus lisaks 18-rajalisele väljakule on ka viis par-3 rada ning harjutusväljakud nii lähi- kui kauglöökide harjutamiseks. Väljaku pikkus on 4500 kuni 6200 meetrit. Väljakul paikneb efektne klubihoone, kus asuvad saunad golfimängijatele, golfitarvikuid pakkuv kauplus, lounge’i kohvik ning restoran Eagle, mis pakub šoti maitseid põhjamaises võtmes.

Kihnu on suurim saar Liivi lahel, saare pindala on 16.38 km². Kihnu saar on hästi tuntud tema omapärase rikka kultuuri pärast. Kihnu kultuuriruum kuulub UNESCO suulise pärandi meistriteoste nimekirja. Kihnu kultuuri silmapaistvamad näited on rahvarõivad, ülalistmine ning paljud traditsioonilised käsitööoskused. Kihnu saarel on mitmeid külalistemaju koos sauna ja konverentsiruumidega.


KÜSI HINDA

NDYACHT.COM

PÄRNU