5 viisi, kuidas tähistada sünnipäeva Tallinnas
26.07.2016
Maailma esmaesitlus Tallinnas: North Dream Yacht tutvustab koostöös Elon Muskiga esimest isesõitvat purjekat
30.03.2018

Rendi kiire purjejaht oma järgmiseks “GOTLAND RUNT” – AF OFFSHORE RACE’l osalemiseks.

RENDI KIIRE PURJEJAHT OMA JÄRGMISEKS “GOTLAND RUNT” - AF OFFSHORE RACE’L OSALEMISEKS.

AF Offshore Race on Rootsi purjeregatt, mis on mõeldud lihtsalt purjetamise entusiastidele või siis väljakutseks oma-ala professionaalidele Põhja-Euroopast. Kasuta seda unikaalset võimalust osalemaks ühel mainekamal võistlusel Balti meres, mille algus ning lõpp on mõlemad Rootsi pealinnas Stockholmis.

VÕISTLUSEST

Gotland Runt on üks kuulsamaid ning vanemaid regatte maailmas, millest võtab osa umbes 300 purjejahti igal aastal. Ametlikult korraldati esimene võistlus Gotlandi lähistel 1937. aastal KSSS (Kungliga Svenska Segelsällskapet) poolt - sellest võttis osa kõigest 42 jahti Rootsist, Saksamaalt, Poolast, Soomest, Leedust, Inglismaalt ning Ameerikast. Tänaseks on võistlusest saanud üks suuremaid merevõistlusi maailmas, mille pikkuseks on 350 meremiili ning külastajate ja pealtvaatajate arvuks on ligi pool miljonit inimest kogu ürituse vältel.

Gotland Runt või AF Offshore Race on silmapaistvad üritused, kus saab näha pikisilmi starti ootavat Skeppsholmeni saare ümber sildunud säravläikivat purjelaevastikku. Seejärel liiguvad jahid Sandhami saare poole, kust saab nende tee alguse - sõit läbi tiheda saarestiku suunaga Balti mere poole. Koju tagasi tüürides saavad purjekad oma strateegia valida - kas Gotska Sandöni sadam või tüürpoord.

Enamus jahte veedavad merel umbes kaks või kolm päeva, kuid loomulikult võib hea purjejahi puhul see teekond olla veel lõbusam.

VALI SEILAMISEKS BENETEAU FIRST 50 “PEGASUS”

Kas sa teadsid, et maailmas on olemas ainult 26 Beneteau First 50 purjejahti ning sinul oleks võimalus seilata ühega neist?

Meie Beneteau First 50 on 50 jalga pikk (15 meetrit) pooleldi sportimiseks mõeldud purjejaht, kelle disainis kuulus jahidisainer Philippe Briand. Antud jahi puhul on kasutatud vastupidavaid ning kõrgetasemelistesi materjale ja valgussüsteeme. Veel on Beneteau First 50 varustatud deep torpedo lead keel-ga, elektrilise vintsiga, uue OneSail’i avamerel seilamiseks mõeldud purjega, uue karusnahkse OneSail’i genoaga, spinnakeritega, gennakeritega ning Code 0’ga. Lisaks veel on meil spinnaker boom, bow thruster ning veel palju muud!

Disainitud kiiruse saavutamiseks, mugavuseks ning ajatuks elegantsiks - Beneteau First 50 on unikaalne pooleldi sportpurjetamiseks mõeldud jaht, kelle pardale on oodatud kogenud purjeprofessionaalid või lihtsalt entusiastlikud purjetajad. “Pegasus” on osalenud mitmetel regattidel ning võistlustel ning jõudnud alati esimese viie hulka!

Rentides meie Beneteau First 50 “Gotland Runt” - AF Offshore Race võistluseks, võid olla veendunud, et koged midagi erakordset!

KELLELE?

Beneteau First 50 rentimine "Gotland Runt" - ÅF Offshore Race-ks on sobilik purjetamisentusiastidele, uutele kaptenitele ning inimestele, kes soovivad lihtsalt purjetades pikemat distantsi ette võtta.

KONTAKT

Osale ühel tuntuimal purjeregatil maailmas purjetades ühel unikaalseimal ning luksuslikumal jahil Balti meres! SAADA PÄRING info@ndyacht.com

KÜSI HINDA

    NDYACHT.COM

    ÅF OFFSHORE RACE