Kogu mälestusi, mitte asju!

Meie missioon
ND Yacht Rent püüdleb, et olla enamat kui lihtsalt tšarter bränd – oleme esimeseks purjetamiskogemuseks paljudele, usaldusväärne äripartner, eeskujuks paljudele teistele jahifirmadele maailmas ja eelkõige ettevõte, kes soovib olla leidlik ja ainulaadne igas mõttes. Töötame, et rikastada inimeste igapäevaelu, korraldades puhkuseid kõikjal Euroopas ja muudes huvitavates kohtades üle meie kauni maailma. Kirg purjetamise vastu paneb meid pidevalt uuendama ja parendama klientide kogemusi.

Meie visioon
Meie nägemus on olla kõige tuntum ja usaldusväärsem jahireiside korraldaja maailmas.

Ajaloolised verstapostid

 • 15.03.2013Sailing Carribean Meie teekond Antigua – Tallinn

  Oled sa kunagi näinud pimeduses helendavaid planktoneid? Meie oleme. Pimedas helendavad planktonid on väikesed loomad, kes elavad vees ja tänu keemilistele protsessidele nende kehad kiirgavad valgust kui neid häirida. Seda imekaunist fenomeni on võimalik ookeanis öösiti näha, kui seilate Kariibi meres Bermuda poole. Meie 3 kuu pikkune teekond Antiguast Tallinnasse pani meie meeskonna korralikult proovile. Elasime üle troopilise äikesetormi, lekkiva jahi ja 8. taseme tormi.

 • 10.06.2014Sailing Tallinn Meie purje- ja jahireiside ettevõte rajamine

  Siis, kui meri on oma loitsu lausunud, hoiab ta meid oma imede meres igavesti. Meie meeskond seisis silmitsi ookeani ohtudega, pärast mille nägemist tavalised inimesed ei läheks sinna enam kunagi tagasi. Kuigi, kogu see torm ning seiklus pani meid merd armastama ning selle tagajärjeks on ND Yacht Rent. Meie meeskond on kogenud, kliendisõbralik ning armastab seikluseid!

  Rahulik meri pole kunagi teinud oskuslikku meremeest.
 • 10.06.2015sailing boat yacht trip tallinn Suure edu aasta

  Navigatsiooni hooaja 2015. aastal oli väga produktiivne ja lisaks saavutasime suure populaarsuse osalesimisega suvel toimunud Tallinna Merepäevadel, kus korraldasime meelelahutuslikke jahireise Port Noblessneri sadamas. Me olime esimesed oma konkurentide seas, kes arendasid uue teenuse "Fotosessioon jahil" ning meie laevastikus on kõige uuemad, kuumemad ja luksuslikumad jahid. See ja meie parim klienditeenindus on teinud meist number üks jahirente pakkuvad ettevõtte Eestis.

 • 25.08.2016Yachting charter Tallinn Laiendamine ja jahireiside kasvamine

  Kui hakata rääkima koostööst, partnerlusest ja ärilaiendustest, siis 2014. oli ääretult oluline aasta. Uued ja huvitavad projektid said alguse ning mitmed sidemed loodud. Otsustasime saada parimaks jahifirmaks Skandinaavias ning alustasime oma uute teenuste ja kategooriate arendamisega.

NDYACHT.COM

MEIST