Valige kategooriat siit!

BAVARIA 46

Uhiuus 2023. aastal valminud jaht sobib ideaalselt privaatse peo pidamiseks või oma töötajate premeerimiseks ettevõtte üritusel. Sellel jahil on vapustav disain ning tipptehnoloogia pardal, pakkudes unustamatut purjetamiskogemust. Jahil on avarad kajutid ning imelised detailid.

Vali see jaht, kui väärtustad luksust, mugavust ning elegantsi - usu meid, Sulle meeldib siin!

BL0A2879Meie laevastik

BAVARIA 37

Ideaalne jaht unustamatuks suvisteks koosviibimisteks - tegemist võib olla näiteks väikese ja hubase peo või meeldejääva koosviibimisega oma lähedastega - Bavaria 37 pakub sellisel juhul sulle vajalikku meelelahutust ja mugavust. Avar planeering mahutab kuni 8 inimest ning see jaht pakub ideaalset keskkonda unustamatute mälestuste loomiseks merel. Sellel jahil saate avaral tekil nautida päikest või lõõgastuda hoopis mugavates siseruumides. Valmistuge täiuslikuks koosviibimiseks ja minge koos selle kaunitariga unustamatutele seiklustele!


BL0A7082-2BL0A7096

GRAND SOLEIL 43

See iludus on mugav kruiisija ruumika tiikpuidust ruumiga, kus on mõnus nautida päikest ning merd koos pere ja sõpradega. Elegantsus, lõbusus ning luksus on siin kombineeritud üheks ilusaks purjejahiks. Broneeri see jaht, kui soovid ühte tõeliselt lõbusat seiklust.

grand-soleil-43-tallinn-estonia-sailing-yacht-boat_cour-fleet-pics

HANSE 531

Suurepärane peojaht, mis lahendab sinu külalistenimekirja pikkuse dilemma! Piisavalt ruumi kuni 16 inimese majutamiseks - see suurepärane jaht on sinu esimene valik suurejoonelise ürituse korraldamisel, kui sa lihtsalt ei suuda otsustada, keda mitte kutsuda. Tule vaata ja leiad kauni sisekujunduse, mis on ideaalne teineteise seltskonna nautimiseks. Ära muretse, kas keegi jääb kõrvale - Hanse 531 pardale mahuvad kõik pidama oma elu ägedaimat pidu!

hanse-531-vindia-ii-1200×600-1hanse-531-tallinn-estonia

LULU

LuLu on luksusliku varustusega 20-meetrine ning 2-mastiline kuunar, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Veeteede Ameti loal võime lühematel sõitudel pardale võtta kuni 36 reisijat.

LuluLulu3

KAATRITE OMANIKUD

Kui sa oled mootorpurjeka või kaatri omanik, siis kirjuta meile info@ndyacht.com, kui oled huvitatud koostööst!

princess-42princess-42-2

LAGOON 421

Lagoon 421 on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi ta oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera ja hilisemad hooajad veetis soojades vetes. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, ta ei lähe kreeni ja catering püsib kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad.

MOJITO

Tule kogema sõitu legendaarsel mootorpaadil “Mojito”, mis on 30-meetrine pikkune meistriteos haarava ajalooga. Varem kuulus “Mojito” Prantsuse Elvis Presleyle, Johnny Hallydayle, ja seda külastasid staarid, nagu Johnny Depp. See luksuslik alus on nüüd valmis vallutama Eesti veekogusid. Mojitol on 3 tekki, luksuslikud kajutid, avar salong ja päikesetekk, kus saab korraldada mini-golfi turniire - see laev on tõeline kalliskivi. Lisaks saab päikesetekile paigaldada katuse teie mugavuse tagamiseks. Valmistuge unustamatuks seikluseks mootorpaadiga Mojito!


Meie laevastikmojito-luxury-yacht-rent-tallinn

KÜSI PAKKUMIST