Valige kategooriat siit!

Beneteau Oceanis 43

Suurepärane jaht Beneteault, mis jätab imelise mulje jahipuhkusest Tallina lahel. Ruumikas tekk mahutab enda peale kuni 10 inimest ning on ideaalne pildistamiseks, pulmadeks, poissmeeste või tüdrukute õhtuks, ettevõtte peoks ning muudeks sündmusteks. Seest leiab 4 ruumikat kabiini, 2 dušši koos wc-ga ning ruumika elutoa koos köögiga.

Rent-Beneteau-Oceanis-43-tallinn-yacht-rent-jahi-rent-Rent-Beneteau-Oceanis-43-tallinn-yacht-rent-jahi-rent-аренда-яхт-таллинн

Beneteau Oceanis 38.1

Uhiuus jaht aastast 2019 - ideaalne korraldamaks privaatpidu või premeerimiseks oma ettevõtte töötajaid väikese sündmusega. Sellel on suur ujumisplatvormi, mis lubab sul vabalt ujuda lahes või istuda jahi äärel ning solistada jalgadega vees. Vali see jaht, kui hindad luksust, mugavust ning elegantsust - sulle kindlasti meeldib siin!

Rent-Beneteau-Oceanis-38.1-tallinn-yacht-rent-jahi-rent-аренда-яхт-таллиннRent-Beneteau-Oceanis-38.1-tallinn-yacht-rent-jahi-rent-

GRAND SOLEIL 43

See iludus on mugav kruiisija ruumika tiikpuidust ruumiga, kus on mõnus nautida päikest ning merd koos pere ja sõpradega. Elegantsus, lõbusus ning luksus on siin kombineeritud üheks ilusaks purjejahiks. Broneeri see jaht, kui soovid ühte tõeliselt lõbusat seiklust.

grand-soleil-43-tallinn-estonia-sailing-yacht-boat_cour-fleet-pics

BAVARIA 39

Bavaria 39 on suurepärane purjelaev, mis pakub väga mugava ja luksusliku võimaluse regulaarseks purjetamiseks Tallinna lahel. Tema avar tekk võimaldab nautida purjetamise võlu ja lõõgastavate lainete heli.

Bavari_39Bavaria_39_interior_jahi_rent_tallinnas_yacht_rental_estonia-aренда-яхт-таллинн-эстония-таллин

LULU

LuLu on luksusliku varustusega 20-meetrine ning 2-mastiline kuunar, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Veeteede Ameti loal võime lühematel sõitudel pardale võtta kuni 36 reisijat.

LuluLulu3

PRINCESS 42

Kartmatu ja sportliku välimusega väljast, laheda ja stiilse välimusega seest, Princess 42 on puhas autentne Itaalia disain ja sisu. Ülemine sild on avatud tuultele ning madalam on suletud ning kaitstud tuule ja vee eest. Princess 42 on ruumikas ja toetab kõiki "vabaõhu" tegevusi nagu näiteks ujumine ja kalapüük. Välitekk ja päevitus platform pakuvad lõõgastavat viisi, et nautida hommikust ja pärastlõunast päikest ning päikeseloojangut õhtul, samal ajal hoolitseb janu eest baar.

princess-42princess-42-2

FORMULA F311

Stiilne, võimas ja hingemattev - Formula F-311 SR-1 on otsene peegeldus avamere võidusõidu pärand Formulalt. See on enam kui lihtsalt kiirus - tõeline jõudlus avaldub sujuva sõidu kaudu, kindel käsitlemine ja kiire reageerimine. Lenda läbi lainete sujuval super kiire mootorpaadiga. Formula kajutid on eksklusiivse loomingulise stiiliga, millele on iseloomulikud jahedad hallid toonid, elavad aktsendid, söövitatud reljeefsed vinüülplaadid akrüülist ja nimemärk kangad.


Powerboat-Formula-rent-motor-boat-Tallinn-Parnu-Estonia-ND-Yachtkiirpaat-kaater-formula-rent-tallinn-parnu-eesti-ND-Yacht

LAGOON 421

Lagoon 421 on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi ta oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera ja hilisemad hooajad veetis soojades vetes. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, ta ei lähe kreeni ja catering püsib kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad.

KATHARINA

Aurik "Katharina" on tüüpiline Skandinavia ranniku reisilaev, ehitatud aastal 1964 Ulstein Mekaniske Verksted poolt, Ulsteinsvikus, Norras. Sedalaadi laevad teenindasid reisijaid Skandinaavia rannikul. Laevatehas asutati aastal 1917 ja laevaehitus jätkub tänaseni. Laevale mahub kuni 200 reisijat ja sobib ideaalselt päeva reisideks saartele ja ringreisiks Tallinna lahel.


SCHOONER SVANHILD

See imeline kuunar “Svanhild” Soomest ehitati 1948 kaubalaevaks Balti merele. 1972. aastal loodi sellest käsitööna uus alus, millel oli palju ruumi ning tähelepanuväärsed originaal detailid. Asudes Helsingis saab see vana kuunar mahutada endale kuni 60 inimest erinevateks sündmusteks, tal on 7 kabiini ning lihtsa vaevaga majutab ära 20 inimest, kui minna pikale sõidule avastamaks Soome saarestikku.

Sailing-in-Finland,-Helsinki-with-shooner.-Rent-boat-or-yacht.-Birthday,-Wedding,-Corporate-event–xsSailing-in-Finland,-Helsinki-with-shooner.-Rent-boat-or-yacht.-Birthday,-Wedding,-Corporate-event—North-Dream-Yacht

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

KÜSI PAKKUMIST

[amoforms id="4"]

NDYACHT.COM

MEIE LAEVASTIK