SALAJANE KALLISKIVI

Avasta Eestimaa rahulikkust

Kas sulle meeldiks veeta oma puhkus Eestis ning kas sa sooviksid saada meilt paar head ideed, kuidas sel ajal oma aega sisustada? Purjetamine Tallinna lahel, päevane reis Pranglile või Naissaarele või purjereis suvepealinnas Pärnus näitavad sulle, kui kaunis võib see maailm olla. Liitu meie lühikeste reisidega alustades ühest tunnist ning lõpetades terve ühepäevase reisiga või tule purjeta meiega terve nädalavahetus! Sinu puhkus Eestis purjetades luksusjahil viib sind kindlapeale elavatesse emotsioonidesse ning unustamatuisse hetkeisse.

Read more about:

LEIA JAHT
IGA SUUR UNISTUS SAAB ALGUSE UNISTAJAST

Avasta maalilist Soome saarestikku

Kas januned seikluste järgi? Või peitub sinus iidsete Viikingite verd? Külasta Soomet - veeda oma puhkus Suomi-maal, kust leiad karmi, kuid üllatavalt kauni kivisest maastikust tekkinud atmosfääri, tihedad metsad, kuldsed rannad ja labürinte moodustava saarestiku. Luksusjahiga seilates anname sulle võimaluse kombineerida moodsa elustiili ning metsikuse ja vabaduse - pärast Helsingis poodlemist pakume võimalust kalapüügiks või alasti saunaks asustamata saarel!

3-päevane kruiis Tallinn-Soome-Tallinn koos peatustega:

  • Helsingis
  • Porkkalas
  • Ingås
  • Jussarös
KÜSI HINDA!

PS. Alustada saab ka Helsingist

LÕUNASÖÖGIKS PARIIS, ÕHTUSÖÖGIKS ST.PETERSBURG

Avasta St. Peterburgi vee peal olles

Rentides mootorpaat St. Peterburis võimaldad endale privaatset ringreisi ja vaadet põhjapoolsele pealinnale uuest perspektiivist. Mitmed vaated siin on eriliselt disainitud - kauneimad panoraamid avanevad just vee peal vaadatuna. Vaatle mootorpaadist silla avanemist ning naudi stiilselt selle suurepärase linna arhitektuurilist elegantsi Neva jõel seilates.

Ööbi kesklinnas asuvas butiikhotellis ning privaatpaadiga seilates avasta linna!

KÜSI HINDA!
RÄÄGI MINUGA TUNA-KEELES!

Bluefin-tuunikala püüdmine Hispaanias!

Tahad tunda tõelise kalapüügi elevust? Bluefin-tuunikala on üks maailma kiirematest ning tugevamatest kaladest maailmas ja tema püüdmisega saavad hakkama vaid need, kes omavad piisavalt head tehnikat, tugevust ja vastupidavust. Vali endale privaatne kalareis Hispaania idarannikul koos meiega ning koge millegi erilise tundevärinat - tuunikala jahti.

Me oleme Bluefin-tuunikala alati kätte saanud. Tulemused garanteeritud!

KÜSI HINDA!

KÜSI HINDA

SIHTKOHAD

Maailm on Sulle avatud avastamiseks