Naissaar – kombinatsioon ainulaadsest loodusest ja sõjalisest ajaloost

Naissaar on üks suurimaid saari Põhja-Eestis, mis asub umbes 12 km kaugusel Tallinnast. Saare pindala on 18.6km2, 8 km pikk ja 3.5km lai, asudes umbes 8.5km kaugusel maismaast. Naissaarel on suurepärane ajalugu ning suurepärane kultuuriline pärimus Nõukogude ja Vene impeeriumi aegadest. Sellel on imekaunid liivased rannad, erinevad matkarajad ja mereväe kaitserajatiste jäänused. Saar pakub teile võimalust vaadata sõjalisi ehitisi ja suurtükke, mis on paigutatud kõikjale üle saare, ulatudes tagasi tsaar Peeter I aegadesse. Rajatised tehti selleks, et peletada soovimatuid “külalisi” Tallinnast ning Soome lahest. Kuni Teise maailmasõjani elas saarel kokku 450 Eesti ja Rootsi päritoluga inimest. Elanikud põgenesid sõja käigus ja Nõukogude režiimi ajal oli saar militaarala ja suletud külalistele.

Mida teha?

Siin on teil võimalik osaleda ekskursioonil sõjaväe maasturveoauto/jalgratta/elektrilise ATV-ga ja avastada mereväe baasi, vanglaid, puidust kirikut ning majakat! Saare lõunapoolsest osast leiate mahajäetud mereväe miinitehase ehtsate miinidega, mida kunagi kasutati Läänemerel. Saarel on mitmeid külalistemaju koos sauna ja konverentsiruumidega – ideaalne oma ürituse korraldamiseks. Selline merereis sisustab kogu päeva ning sobib pidustuste, firmaürituste, konverentside ja suurte ekskursioonide tarbeks.

Tähista Jaanipäeva Naissaarel

Naudi hämmastavat võimalust veeta see eriline päev privaatses atmosfääris kaugel linna kärast ja mürast. Me pakume võimalust osa saada ainulaadsest eestlaste traditsioonist ja sõita luksusjahiga või RIB paadiga mugavalt Naissaarele. Saarel viib rong teid Rähnipesa pubisse.


Erakordne seiklus pakub lõket, grilli, tantsimist, elavat muusikat ja telkimist mere ääres ja muidugi sauna...

Hinnad:

Mon - Thur Fri - Sun
Kiirpaat 5 inimest (sisaldab kütust) 300 € 350 €
Väike jaht kuni 8 inimest 390 € 490 €
Keskmine jaht kuni 10 inimest 490 € 590 €
Luksusjaht 12 kuni inimest 590 € 690 €

Suvereisid Naissaarele

KÜSI HINDA

NDYACHT.COM

PURJETAMINE
NAISSAARELE