Avasta Soome lahte!

Puhkusel Soomes näete omanäolisi võluvaid sadamalinnasid, saartest moodustunud labürinte ning palju teisi maagilisi kohti avastamiseks. Sellel reisil olles leiad ka kauneid rannikuid maaliliste maastikuvaadetega! Soome saarestikus seilates leiad ennast unustamatul otsinguretkeil. Me pakume sulle võimalust sukelduda romantilisse saarte atmosfääri koos meie kogenud meeskonnaga luksusjahi pardal. Õpi tundma Soome saarestiku saladusi mugavavustega jahil end turvaliselt tundes ning vaba aega nautides.


SAADA PÄRING!
10% allahindlust, kui esitate päringu meie kodulehelt.

Фото: Mikhail Yekim

Mida oodata ühelt purjereisilt?

 • Jäta meile oma päring kodulehele, et saada meilt asjakohast tagasisidet ning nõuandeid.

 • Meie teekond algab varahommikul ning me väljume Tallinnas asuvast Lennusadamast eelnevalt planeeritud marsruudiga Soome suunas. Meresõit Helsingisse võtab aega umbes 6-8 tundi. Selle aja jooksul on sul võimalus omandada elementaarsed jahisõiduks vajalikud oskused või praktiseerida olemasolevaid oskusid. Kapteni valvsa pilgu all on kõikidel reisijatel võimalik seista ka rooli taga.

 • Ajaks kui oleme jõudnud Soome lahele möödume me maalilise pildi moodustavatest saartest ning meil on võimalus imetleda unikaalselt kaunist loodust ning Soome saarestiku ilusid ja võlusid.

 • Peatudes erinevatel saartel, et seal öö veeta, on kõigil võimalus mängida võrkpalli, võtta ette pikki jalutuskäike loodusradadel, süüa kohalikes restoranides, võtta jahil päikest, sõida SUP-laudadega, grillida või minna sauna.

Korduvalt küsitud küsimused

KKK

Ma jään kergelt merehaigeks

Meie kogenud meeskond ei rendi pelgalt jahte lõbusõiduks, vaid toimetame purje- ning mootorpaate kohale üle kogu Euroopa. Aastate jooksul oleme õppinud, kuidas üle saada merehaigusest tabletide või alkoholita. Meiega võid merehaiguse unustada.
Kui kaua võtab aega Soome sõitmine?

Sõit Tallinnast Helsimgisse võtab aega umbes 6 kuni 8 tundi - sõltuvalt ilmast. Selle aja jooksul on sul võimalus omandada elementaarsed jahisõiduks vajalikud oskused või praktiseerida olemasolevaid oskusi. Kapteni valvsa pilgu all on sul võimalik ka rooliratta taga seista.
Mida võtta endaga kaasa?

Kui jätad meie kodulehele oma päringu, siis me soovitame Sinule isiklikult, mida oleks Sul hea kaasa võtta - kõik oleneb reisi eesmärgist.
Kellega minna Balti Kruiisile?

Puhkuse veetmine Soomes selle värvilisi saartest moodustunud labürinte avastades soovitame sul veeta koos sõprade, pere või kolleegidega.
Kus me öö veedame?

Ööbida on võimalik telkides, jahil või eelnevalt broneeritud majades. Kõik sõltub reisi eesmärgist ning valitud marsruudist.
Mida me sööme?

Söögi ning muude vajalike tarvikute ostmine reisiks toimub päev enne reisi. Toidu valmistame üheskoos pardal olles, mandril grillides või süües kohalikus restoranis.
Broneerimistingimused

━ Broneering kinnitatakse pärast 30% ettemaksu laekumist. Kui seda ei tehta, siis tühistatakse jahi, kaatri või mootorpaadi broneering.
━ Ülejäänud 70% tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne jahist, kaatri või mootorpaadi väljasõitu merele.
━ Kui broneering tehakse vähem kui 30 päeva enne planeeritud väljasõitu merele, tuleb täishinna teenus tasuda hiljemalt 24 tunni jooksul. ━ Suupistete tellimuse ettemaks 100%.
Hea ilma garantii!

✅ 1. Meie hea ilma garantii lubab sul seilamise kuupäeva muuta ükskõik, mis teisele kuupäevale terve aasta jooksul ning tormise ilma puhul saad 100% raha tagasi.
✅ 2. Meie kogenud meeskond jälgib ilma igapäevaselt ning me alati teavitame oma kliente, kui ilm pole seilamiseks sobilik.
✅ 3. Kui ilm siiski otsustab meid keset purjereisi üllatada - võta teadmiseks, et pardal on tekid, tee, kohv, professionaalsed jakid ja püksid, nii et saad merelt kätte maksimaalse naudingu iga ilma korral.


Mida see pakett sisaldab?

 • Luksusjaht 10 inimesele
 • 2 kabiini - üks kabiin mahutab 2 inimest
 • 2 tualetti koos duširuumiga
 • Kapten ning tema abiline
 • Sadamamaks
 • Kütus
 • Täispuhutav paat salajaste saarestikus peituvate kohtade avastamiseks

Foto: Mikhail Yekim

Saa kätte oma 10% allahindlust!


[amoforms id="4"]

Saa kätte oma 10% allahindlust!

[amoforms id="4"]

NDYACHT.COM

BALTI KRUIIS LÄBI
SOOME LAHE